Case IH - Oferta Pras Case IH | Pokaz pras marki Case IH – Poniatówek
Priorytetowe wsparcie w wymiarze premium MAXSERVICE 00800 227344 00

Pokaz pras marki Case IH – Poniatówek

Pokaz pras marki Case IH – Poniatówek

Pokazy pras marki Case IH to wspaniała okazja, aby przetestować możliwości sprzętu w praktyce. Jako marka chcemy być blisko naszych Klientów, oferując im wszystko czego potrzebują, aby podjąć decyzję o najlepszym rozwiązaniu do ich gospodarstwa.

  

 

  

 

 

Pokaz pras marki Case IH w miejscowości Poniatówek

W piątek 17 maja, nasze prasy zagościły w miejscowości Poniatówek w województwie łódzkim. Indywidualni Klienci zajmujący się hodowlą bydła mlecznego przyjrzeli się z bliska pracy Prasy RB545 Single wraz z ciągnikiem Maxxum 140. Nasi specjaliści zaprezentowali efektywność i osiągi prasy, odpowiadając na wszystkie pytania klientów.

 

  

 

  

 

 

Standardowa prasa Case IH RB545

Standardowa wersja prasy RB545 doskonale nadaje się do zbioru siana i słomy oraz pozwala produkować stabilne bele o foremnym kształcie, które nie zmieniają się podczas przechowywania. Oczywiście prasa koncertowo sprawdza się również przy formowaniu gęstych bel kiszonki, idealnej paszy w okresie zimowym. Również zwrotność prasy RB545 i jej niski stopień ubijania gruntu należą do najlepszych w branży, dzięki czemu cieszy się ona powodzeniem zarówno wśród rolników zbierających trawę z małych pól, jak i właścicieli gospodarstw wielkoobszarowych.

 

    

 

Organizatorem pokazu był diler marki Case IH PPHU Farmasz Jerzy Sobociński.

 

Czytaj inne

skontaktuj się z najbliższym dilerem