Case IH - Oferta Pras Case IH | Prasy marki Case IH w akcji, czyli pokazy polowe w województwie wielkopolskim
Priorytetowe wsparcie w wymiarze premium MAXSERVICE 00800 227344 00

Prasy marki Case IH w akcji!

Prasy marki Case IH w akcji!

Pokazy pras marki Case IH, na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń obowiązkowych dla wszystkich fanów nowoczesnych rozwiązań w rolnictwie. Najlepszym sposobem na zapoznanie się z możliwościami maszyny jest przetestowanie jej w praktyce – z takiego założenia wychodzi nie tylko marka Case IH, ale również jej dilerzy. Agro-Rami to ekspert na rynku rolniczym z 20-letnim doświadczeniem, które wykorzystuje będąc przedstawicielem marki Case IH w województwie wielkopolskim. 

 

 

Pokaz prasy RB545 Silage Pack w miejscowości Piaski

Współpraca z Agro-Rami zaowocowała dwoma udanymi pokazami pras, zorganizowanymi w maju tego roku. Pierwszy z nich odbył się w miejscowości Piaski w województwie wielkopolskim. W sobotę 18 maja zaprezentowana została prasa rolująca RB545 Silage Pack, współpracująca z ciągnikiem Case IH Puma. Na pokazie obecni byli lokalni producenci rolni w produkcji mleka. Zapraszamy do obejrzenia kilku ujęć z minionego wydarzenia:

 

 

Prasy RB545 – perfekcja na nowym poziomie

W nowych maszynach RB zastosowaliśmy takie rozwiązania i funkcje, by każdy model był w stanie podążać kombajnem i poradził sobie z formowaniem bel nawet z najcięższych plonów. Rozmiary bel można dowolnie modyfikować i weryfikować z ciągnika, zaś system owijania jest po prostu niezastąpiony. 

Prasa marki Case IH w akcji, pokaz w miejscowości Boruszyn 

Kolejny pokaz organizowany przez markę Case IH, we współpracy z dilerem Agro-Rami, odbył się 23 maja w miejscowości Boruszyn, również w województwie wielkopolskim. Podczas wydarzenia wykonano i owinięto aż 98 balotów! Waga przykładowego balotu wynosiła 705 kg. Podczas pokazu można było podziwiać w akcji prasę RB545 Silage Pack, zagregowaną z ciągnikiem Case IH Puma 200.

 

 

 

 

 

Relacje z kolejnych pokazów, wskazówki oraz ciekawostki dotyczące niezastąpionych pras marki Case IH, już wkrótce na stronie prasycaseih.pl.

Zapraszamy do śledzenia!

 

Czytaj inne

skontaktuj się z najbliższym dilerem