Case IH - Oferta Pras Case IH | Case IH rusza z nowym projektem internetowym
Priorytetowe wsparcie w wymiarze premium MAXSERVICE 00800 227344 00

Case IH rusza z nowym projektem internetowym

Case IH rusza z nowym projektem internetowym

Marka Case IH to lider nie tylko w zakresie przełomowych technologii, ale również obsługi klienta i nowoczesnych projektów internetowych, takich jak Case IH na 5 czy Farmlift.pl. Tym razem marka rusza o krok dalej, prezentując nową stronę poświęconą wyłącznie prasom kostkującym, zmienno- i stałokomorowym wszystkich serii. „Naszym nadrzędnym celem jest zawsze transparentność i pełne informowanie naszych klientów o wszelkich cechach produktów, które oferujemy. Stworzyliśmy bazę wiedzy o prasach, którą będziemy regularnie aktualizować. Dzięki temu osoby zainteresowane produktami marki Case IH znajdą odpowiedź na każde pytanie dotyczące oferty i rozwieją wszystkie swoje wątpliwości.” przekonuje Alicja Dominiak-Olenderek, Brand Communications Manager Poland.

Co znajdzie się na nowej stronie internetowej marki Case IH? Pod adresem www.prasycaseih.pl wszyscy zainteresowani będą mogli sprawdzić specyfikacje poszczególnych modeli pras, porównać je ze sobą, a także sprawdzić, który najlepiej sprawdzi się w ich gospodarstwie. Dokładna oferta oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z najbliższym dilerem lub konsultantem MaxService to tylko nieliczne z wielu ciekawych funkcjonalności nowej strony.

Prasy kostkujące, zmienno- i stałokomorowe marki Case IH to narzędzie gwarantujące gęste bele o jednolitym kształcie, dostarczające paszy i podściółki najwyższej jakości. W ofercie firmy znajdują się zarówno prasy rolujące RB545  i RB545 Silage Pack, które zostały opracowane pod kątem przyspieszenia i ułatwienia belowania przy zapewnieniu wysmienitego efektu końcowego, jak i prasy stałokomorowe serii RB545 oraz RB344, prasy kostkujące LB424/434 i prasy zmiennokomorowe serii RB455 i RB465. Różnorodność produktów gwarantuje idealne dopasowanie maszyny do potrzeb gospodarstwa i perfekcyjne wykonywanie konkretnych zadań. Wybór prasy marki Case IH to wybór, który usatysfakcjonuje każdego wymagającego rolnika.

Więcej informacji na temat pras marki Case IH oraz nowa strona poświęcona produktom firmy, znajduje się pod adresem prasycaseih.pl. Zapraszamy!

Czytaj inne

skontaktuj się z najbliższym dilerem