Case IH - Oferta Pras Case IH | Prasy Case IH zmiennokomorowe serii RB455 i RB465
Priorytetowe wsparcie w wymiarze premium MAXSERVICE 00800 227344 00

Poznaj prasy zmiennokomorowe serii RB455 i RB465

EFEKTYWNE BELOWANIE KAŻDEJ UPRAWY ROŚLINNEJ

W nowych maszynach RB zastosowaliśmy mnóstwo rozwiązań i funkcji, by każdy model był w stanie podążać nawet za największym kombajnem i by poradził sobie z formowaniem bel nawet z najcięższych plonów bez uszczerbku dla prędkości i efektywności. Rozmiary bel można zmieniać i monitorować z wygodnego fotela ciągnika, zaś system owijania jest po prostu bezkonkurencyjny - nie musisz się już martwić o rodzaj lub stan uprawy roślinnej - po prostu podążaj za pokosem.

SIECZKARNIA ROTOROWA I UCHYLNA PODŁOGA

Pracuj komfortowo - do wyboru masz wersje z podajnikiem rotorowym i sieczkarnią rotorową. Wersja z sieczkarnią rotorową jest wyposażona w 15 noży zabezpieczonych przed kamieniami, które można łatwo wymieniać bez użycia narzędzi. Uchylna podłoga umożliwia szybkie usunięcie zatorów materiału roślinnego bez konieczności wysiadania z ciągnika.

TRZY WERSJE PODBIERACZA

Standardowy podbieracz z 4 listwami posiada wzmocnione spiralne palce, które bez trudu poradzą sobie z ciężkimi pokosami. Materiał roślinny podawany jest z podbieracza do podajnika lub sieczkarni rotorowej poprzez szerszy otwór, ułatwiający przepływ ciężkiego materiału.

Jeśli oczekujesz jeszcze wyższej wydajności, do dyspozycji masz wysoko wydajny podbieracz z 5 listwami i nowymi wytrzymałymi palcami ze stali zamontowanymi na gumowych podkładkach, zaprojektowany z myślą o belowaniu na wysokich obrotach. Umieszczone z obu stron wysoko wydajne podajniki ślimakowe podają materiał do sieczkarni rotorowej, a zastosowanie górnej rolki podającej jeszcze bardziej zwiększa wydajność.

Sterowana hydraulicznie uchylna podłoga może zostać zastosowana we wszystkich modelach, a w wersji z sieczkarnią rotorową stanowi on wyposażenie standardowe. Można ją obsługiwać z poziomu kabiny za pomocą monitora.

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIE I PEŁNA KONTROLA

Zamiast standardowego terminalu obsługi prasy rolujące RB455 i RB465 można sterować za pomocą monitora z ekranem dotykowym AFS Pro marki Case IH, który jest na wyposażeniu fabrycznym ciągników tejże marki o wyższej mocy lub który może być zamontowany w ciągniku później przez jego sprzedawcę. Monitor AFS Pro można skonfigurować w taki sposób, aby wyświetlał informacje najważniejsze dla operatora, a także podzielić go na nawet sześć ekranów do wyświetlania szeregu danych. Monitor AFS Pro 300 może być używany również przy korzystaniu z magistrali ISOBUS (o tym dalej). Prasa może współpracować z monitorem AFS 700, jeśli posiadany ciągnik Maxxum lub Puma posiada magistralę ISOBUS III.

AKCESORIA MONTOWANE PRZEZ DYSTRYBUTORA

Oferta akcesoriów montowanych przez dystrybutora do zmiennokomorowych pras rolujących RB455 i RB465 marki Case IH obejmuje zestaw montażowy kamery zwiększający bezpieczeństwo operatora oraz pozwalający mu kontrolować wzrokowo bele opuszczające komorę prasy. W połączeniu z wyświetlaniem funkcji maszyny na monitorze AFS Pro marki Case IH ułatwia to operatorowi pracę, redukuje jego zmęczenie i zwiększa wydajność.

DŁUGIE GODZINY BEZAWARYJNEJ PRACY

Solidny, niezawodny wał oraz łańcuchowy system napędowy wydłużają czas eksploatacji prasy; przekładnia główna i rolki są zabezpieczone sprzęgłami poślizgowymi. Automatyczny układ smarowania zapewnia ciągłe naoliwienie głównych łańcuchów napędowych. Dostęp do schowka na sznurek i siatkę jest wyśmienity, a prosty dostęp do wszystkich głównych komponentów prasy zapewniają szeroko otwierane do góry osłony.

skontaktuj się z najbliższym dilerem