Case IH - Oferta Pras Case IH | Sprawdź co potrafią nasze prasy! [VIDEO]
Priorytetowe wsparcie w wymiarze premium MAXSERVICE 00800 227344 00

Sprawdź co potrafią nasze prasy! [VIDEO]

Sprawdź co potrafią nasze prasy! [VIDEO]

Seria pras marki Case IH RB545 została wyposażona w nowe funkcje, które zapewniają najlepszą wydajność, jakość i wygodę obsługi. Sami sprawdźcie jakie dokładnie ulepszenia zostały zastosowane w prasach marki Case IH i obejrzyjcie naszą relację z pokazu, który odbył się w miejscowości Boruszyn w województwie wielkopolskim.

 

KOMORA PRASY

 

Nowe, mocniejsze, formowane na zimno rolki w komorze prasy stanowią główny element konstrukcji pras RB545 i RB545 Silage Pack. Na ich powierzchni znajduje się dziesięć nowych karbów, które zapewniają obrót beli w każdych warunkach i przy belowaniu każdego materiału roślinnego. Nowa komora prasy posiada także nowy, bardziej wytrzymały układ przeniesienia napędu.

 

OWIJANIE I OCHRONA BELI

 

Oba modele prasy - RB545 i RB545 Silage Pack – posiadają na standardowym wyposażeniu system owijania siatką, który zapewnia skuteczne i estetyczne owinięcie gotowej beli oraz ochronę przed wpływem czynników atmosferycznych, co pozwala belom utrzymać ich kształt przez długi czas. W modelu RB545 Silage Pack opcjonalnie można zastosowa owijanie folią zamiast siatką. Owijanie bel folią bezpośrednio po wyjściu z komory prasy zapewnia optymalne zabezpieczenie bel kiszonki.

 

STANDARDOWA SIECZKARNIA ROTOROWA Z UCHYLNĄ PODŁOGĄ

 

Obsługa z kabiny standardowej uchylnej podłogi umożliwia szybie i proste usuwanie zatorów materiału poprzez wyrzucenie go do komory prasy. Ręczny mechanizm aktywacji noży umożliwia korzystanie z trzech opcji - użycie 10 z 20 noży, użycie innych 10 z 20 noży lub wszystkich 20 noży. Przy opuszczeniu podłogi noże są automatycznie wsuwane, a po jej podniesieniu powracają do pracy.

 

Prasy marki Case IH w akcji, zobaczyć można podczas pokazów polowych. Zapraszamy również do obejrzenia relacji z miejscowości Boruszyn w województwie wielkopolskim. Podczas wydarzenia, które odbyło się 23.05.2019, prasa RB545 Silage Pack zagregowana z ciągnikiem Case IH Puma 200, wykonała i owinęła aż 98 balotów! Waga przykładowego balotu to 705 kg.

 

Czytaj inne

skontaktuj się z najbliższym dilerem